Měření zraku Praha 2

Zrak je pro člověka nejdůležitější smysl. Péče o něj se jistě vyplatí. Pociťujete-li problémy jako neostré vidění, bolesti hlavy, pálení očí, suché oči, mhouření, červené oči, horší zaostřování na předměty apod. Je na čase nechat si změřit zrak. Neriskujte zdravotní problémy či dokonce ztrátu zraku.


V naší oční optice provádíme měření zraku pomocí nejmodernějších přístrojů za asistence kvalifikovaných optometristů.

Jak měření zraku v Ambra optik probíhá?

  1. Nejprve zjistíme vaše předchozí problémy se zrakem, Váš zdravotní stav a také vaše povolání nebo koníčky. Díky tomu si uděláme lepší představu o tom, jaký typ korekční pomůcky pro vás bude vhodný.

  2. Dalším íkonem je měření zraku na automatickém refraktometru. Jestli jste již vlastníkem brýlí, tak prověříme jak na vaše stávající brýle vidíte.

  3. V dalším kroku zkontrolujeme štěrbinovou lampou stav předního očního segmentu.

  4. V neposlední řadě provedeme tzv. sklíčkování. Tím zjistíme počet dioptrií a stanovíme refrakční vady.

  5. Nakonec vám doporučíme jaké optické pomůcky jsou pro vás správné. Vybereme vám typ skla a poradíme s výběrem vhodné obruby.

Jak dlouho vyšetření trvá

Samotné měření zraku trvá něco kolem 30 minut.

Jak si mohu měření zraku v AMBRA optik na Praze 2 objednat

Není nic snazšího než nás kontaktovat na telefonním čísle, emailu nebo pomocí kontaktního formuláře. Po domluvení schůzky nás můžete navštívit na Praze 2 na těchto adresách:

V oblasti vašeho zraku je vždy zapotřebí spolehnout se na profesionála, jakým bezesporu AMBRA optik je, proto nás neváhejte navštívit. Těšíme se na vaši návštěvu